XI Ogólnopolski Zimowy Spływ Obrą o tytuł OBERSTRONGA – 28 luty 2015

oberstrong 2015 28 lutego w Skwierzynie odbył się XI Ogólnopolski Zimowy Spływ Obrą o tytuł OBERSTRONGA. Impreza ma charakter sportowo- rekreacyjny, a jego celem jest pokonanie wpław wyznaczonego odcinka rzeki Obry. W tym roku, odcinek długości ok. 10 kilometrów, pokonało 54 śmiałków ubranych jedynie w kombinezony typu mokrego i wyposażonych w podstawowy sprzęt płetwonurka tzw. ABC ( maska, fajka, płetwy).
Nasza jednostka, jak co roku wystawiła dość liczną ekipę. Nasze OSP reprezentowali: Artur Goździewicz, Jakub Goździewicz, Marcin Józefowski, Radosław Lipatow, Kacper Lipatow, Ewa Olszyna, Grzegorz Olszyna, Piotr Piątyszek, Grzegorz Piątyszek, Zbigniew Świątnicki.

 

Więcej zdjęć: KLIKNIJMożliwość komentowania została wyłączona.