IX Spływ Twardzieli Rzeką Prosną im. Jana Pasia w Kaliszu – 14 marzec 2015

4.6W dniu 14 marca odbył się kolejny już IX Spływ Twardzieli Rzeką Prosną. W tegorocznej imprezie udział wzięła rekordowa ilość uczestników – 65. Uczestnicy, ubrani jedynie w skafandry typu mokrego mieli do pokonania dystans około 4 km w wodzie o temperaturze ok 4 stopni. Najmłodszy uczestnik, nasz członek, Kacper Lipatow ma 11 lat, a najstarszy 69.
Jak co roku nasza OSP wystawiła bardzo liczną reprezentację w składzie: Borys Chełstowski, Jakub Goździewicz, Marcin Józefowski, Michał Kaftanowicz, Dawid Kornacki, Kacper Lipatow, Radosław Lipatow, Adam Lisiecki, Damian Matczak, Grzegorz Olszyna, Piotr Piątyszek, Krzysztof Salamon, Igor Śródka, Piotr Tann, Tomasz Tyc, Artur Wrona, Sergiusz Ziółkowski, Sławomir Ziółkowski.
Nad bezpieczeństwem uczestników kilkunastu ratowników. Nasza jednostka wystawiła 3 łodzie motorowe. W zabezpieczeniu udział wzięli: Bogumił Dopierała, Adam Błaszczyk, Artur Goździewicz, Jonasz Kaczyński, Piotr Lewandowski.

Więcej zdjęć: KLIKNIJMożliwość komentowania została wyłączona.