Festyn Rodzinny – Pola Marsowe – 19.06.2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W dniu  19 czerwca 2015 roku na Polach Marsowych ( osiedle Dobrzec) odbył się doroczny festyn rodzinny. Wśród wielu atrakcji można było się zapoznać ze sprzętem jakim dysponują strażacy z kaliskich OSP. W imprezie udział wzięli przedstawiciele z OSP Dobrzec, OSP Lis, OSP Sulisławice, OSP Piwonice oraz nasza jednostka. Na miejsce przybyliśmy wraz z łodzią motorową typu RIB. Na naszym stanowisku można było obejrzeć między innymi sprzęt nurkowy, sprzęt oświetleniowy, torbę i deskę medyczną. Największym zainteresowaniem cieszyła się nasza łódź motorowa, na którą każdy młody kaliszanin mógł wejść i dokładnie obejrzeć.
Naszą jednostkę reprezentowali : Bogumił Dopierała, Jakub Goździewicz, Jonasz Kaczyński,Michalina Kaftanowicz, Michał Kaftanowicz, Adam Linkowski, Filip Sabor.

 

Więcej zdjęć: KLIKNIJMożliwość komentowania została wyłączona.