Festiwal Smaków – 20-21.06.2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W dniach 20 – 21 czerwca 2015 roku w parku miejskim odbył się V Kaliski Festiwal Smaków. Na kilkudziesięciu stoiskach oferowano najlepsze specjały i wyroby kulinarne z różnych regionów Polski. Można było skosztować i zakupić miedzy innymi wędliny, słodycze, pieczywo, suszone owoce, napoje. Dodatkowymi atrakcjami były występy estradowe oraz różnego rodzaju gry i zabawy dla dzieci i dorosłych.
Jedną z atrakcji była możliwość przepłynięcia się łodziami motorowymi będącymi na wyposażeniu OSP Kalisz.
Przejażdżki zorganizowaliśmy wspólnie ze stowarzyszeniem Polacy Dookoła Świata i Szkołą Żeglarstwa MORKA.
O super zabawę i wspaniałe samopoczucie uczestników imprezy dbali: Bogumił Dopierała, Michalina Kaftanowicz, Michał Kaftanowicz, Adam Kliber, Adam Linkowski, Filip Sabor, Sergiusz Ziółkowski, Sławomir Ziółkowski.

 

Więcej zdjęć: KLIKNIJMożliwość komentowania została wyłączona.