Ćwiczenia zgrywające jednostek OSP – 27.06.2015


_DSC0025W dniu 27 czerwca 2015 roku na boisku przy remizie OSP Dobrzec odbyły się doroczne ćwiczenia zgrywające jednostek OSP z terenu Kalisza. K imprezie udział wzięły OSP Kalisz, OSP Dobrzec, OSP Sulisławice, OSP Lis, OSP Piwonice i OSP Elektrociepłownia Kalisz.
Jak co roku zawodnicy zmierzyli się w kilku konkurencjach : bieg w workach, rzut kołem ratunkowym, bieg w „nartach na trawie”. Najwięcej emocji dostarczyła ostatnia konkurencja polegająca na rozwinięciu linii bojowej zasilanej sikawką konną.
Wszystkim uczestnikom imprezy dopisywały dobre humory. Na zakończenie imprezy wręczone zostały puchary oraz dyplomy. Ćwiczenia zakończyły się wspólnym posiłkiem – grochówką i kiełbasa z grilla. W tym roku imprezę uświetnił prezydent Kalisza Grzegorz Sapiński.

 

Więcej zdjęć: KLIKNIJMożliwość komentowania została wyłączona.