Warsztaty wioślarskie -13.06.2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W dniu 13 czerwca 2015 roku na zalewie w podkaliskim Szałe odbyły się, już po raz 11 Regaty Wioślarskie w ramach Międzynarodowych Warsztatów Wioślarskich oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w Wioślarstwie.
Do zawodów przystąpili reprezentanci kilku klubów z Polski i zagranicy, którzy rywalizowali w 19 wyścigach na dystansie 1000 metrów.
Nasza jednostka, jak co roku została poproszona o zabezpieczenie całej imprezy na wodzie. W zabezpieczeniu wzięły udział cztery lodzie motorowe.
Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali: Bogumił Dopierała, Adam Błaszczyk, Paweł Donart, Artur Goździewicz, Jakub Goździewicz, Jonasz Kaczyński, Michalina Kaftanowicz, Michał Kaftanowicz, Miłosz Kubera, Adam Linkowski, Filip Sabor, Marcin Świątnicki, Igor Śródka, Sławomir Ziółkowski.

 

Więcej zdjęć: KLIKNIJMożliwość komentowania została wyłączona.