Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze 14.02.2016

W dniu 14 lutego 2016 roku w sali recepcyjnej kaliskiego ratusza odbyło się walne zebranie sprawozdawczo- wyborcze. W zebraniu oprócz druhów i druhen z naszej jednostki udział wzięli zaproszeni goście : Marzena Wodzińska, członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Piotr Kościelny, wiceprezydent Kalisza, Aleksander Quoss, naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego w Kaliszu, dh Marcin Balcerzak, komendant miejski OSP w Kaliszu, Edward Prus, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Bogumił Łączyński, prezes Zarządu Miejskiego Związku OSP RP, Wieńczysław Prokop, komendant PSP w Kaliszu, Andrzej Michalski, prezes LOK w Kaliszu . Jak co roku, ślubowanie złożyli nowo przyjęci członkowie jednostki. Wręczone zostały również liczne odznaki i odznaczenie. Druhna Marzena Wodzińska, wręczyła Odznaki Honorowe ” Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”. Medale otrzymali:

Zasłużeni dla woj. Wielk. 2016

1. Tomasz Chmielewski
2. Krzysztof Kurzawski
3. Radosław Lipatow
4. Jarosław Miniewicz
5. Jan Wilkaniec

 

 

 

 

 

 

 

Wręczono również: medale „za zasługi dla pożarnictwa” – brązowy, srebrny i złoty, medale „Wzorowy Strażak”, medale za zasługi dla LOK – brązowe i złote.

Jednak najważniejszym wydarzeniem podczas tegorocznego zebrania był wybór Zarządu na nową kadencję 2016 – 2020.

Nowy Zarząd OSP Kalisz:
1. Grzegorz Kuświk – Prezes
2. Bogumił Dopierała – Naczelnik
3. Piotr Piątyszek – Wiceprezes
4. Maciej Janiak – Wiceprezes
5. Radosław Lipatow – Zastępca Naczelnika
6. Michał Kaftanowicz – Sekretarz
7. Paweł Donart – Gospodarz
8. Tomasz Chmielewski – Skarbnik
9. Piotr Lewandowski – Członek zarządu

 

 

walne 2016

 

 

Więcej zdjęć: KLIKNIJ

RC FM

 Możliwość komentowania została wyłączona.