Festyn rodzinny 16.06.16

Pola marsoweW dniu 16 czerwca na „Polach Marsowych” odbył się coroczny festyn rodzinny. W imprezie wzięły udział wszystkie jednostki OSP z terenu Kalisza. Każda z jednostek zaprezentowała sprzęt, który używają podczas akcji ratunkowych. Celem takich pokazów jest przybliżenie społeczności działalności jednostek OSP, pokazania mieszkańcom specyfiki działania straży oraz wyposażenia. Nasza jednostka zaprezentowała między innymi łódź RIB, kombinezony płetwonurkowe, sprzęt płetwonurkowy. Naszą jednostkę reprezentowali: Bogumił Dopierała, Jakub Goździewicz, Michalina Kaftanowicz, Piotr Lewandowski, Jakub Wojciechowski.

 

 

Pola marsowe Pola marsowe Pola marsowe Pola marsowe Pola marsowe Pola marsowe Pola marsowe Pola marsowe Pola marsoweMożliwość komentowania została wyłączona.