IX Mikołajkowy Spływ Płetwonurków rzeką Odrą – 4.12.2106 Głogów

głogów 6 2016W niedziele, 4 grudnia obył się IX Mikołajkowy Spływ Płetwonurków Rzeką Odrą w Głogowie. W imprezie wzięło udział 150 śmiałków, którzy w lodowatej wodzie mieli do pokonania odcinek o długości ok 3 kilometrów. Uczestnicy, poza nielicznymi wyjątkami, ubrani byli w skafandry typu mokrego oraz wyposażeni w podstawowy sprzęt płetwonurka, czyli ABC ( maska, płetwy, fajka oraz nóż). Rozpiętość wieku uczestników jest bardzo duża, od 12 – 70 lat. Dość liczną, stale rosnącą,  grupę stanowią kobiety. Po zakończeniu spływu na uczestników czekał ciepły poczęstunek i ognisko, przy którym najbardziej zmarznięci mogli się ogrzać. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat udziału w spływie oraz pamiątkową koszulkę.

Nasza jednostka tradycyjnie wystawiła dosyć silną ekipę w składzie: Bogumił Dopierała, Łukasz Balcerzyk, Adam Błaszczyk, Jakub Goździewicz, Michalina Kaftanowicz, Michał Kaftanowicz, Dagmara Lipatow, Kacper Lipatow, Radosław Lipatow, Ewa Olszyna, Grzegorz Olszyna, Hubert Staszak, Kamil Tomasiuk, Katarzyna Zderkowska.

 

IX MIKOŁAJKOWY SPLYW PŁETWONURKÓW – FILM

 

głogów 5 2016 głogów 4 2106 głogów 2 2016 głogów 2106głogów 3 2016Możliwość komentowania została wyłączona.