Miejsko-Powiatowy Dzień Dziecka – 27.06.2017 – Szałe

dzień dziecka 2017W dniu 27 maja w miejscowości Szałe odbył się miejsko-gminny dzień dziecka. Nasza jednostka miała za zadanie dbać o bezpieczeństwo uczestników całodziennej zabawy na wodzie. Tradycyjnie, oprócz oficjalnych zadań, druhowie mieli przyjemność odbyć kilkanaście przejażdżek łodziami motorowymi z licznie zgromadzonymi na festynie dziećmi i ich opiekunami. Wszyscy fantastycznie się bawili i w rewelacyjnych nastrojach opuścili imprezę.

W zabezpieczeniu udział wzięli: Bogumił Dopierała, Łukasz Balcerzyk, Adam Błaszczyk, Anna, Artur i Jakub Goździwicz, Michalina i Michał Kaftanowicz, Miłosz Kubera, Emil Salamon, Hubert Staszak, Katarzyna Zderkowska.

 

 

dzień dziecka 2017 dzień dziecka 2017 dzień dziecka 2017 dzień dziecka 2017 dzień dziecka 2017 dzień dziecka 2017 dzień dziecka 2017Możliwość komentowania została wyłączona.