BUDŻET OBYWATELSKI 2018

Druhny i Druhowie.

1 września 2017 roku rozpoczęło się głosowanie na projekty z Budżety Obywatelskiego Miasta Kalisza, które będą realizowane w 2017 roku. Zarząd naszej jednostki zachęcony zeszłorocznym sukcesem naszego projektu – zakup samochodu typu BUS, postanowił ponownie powalczyć o kolejny projekt. Tym razem jest to zakup silnika do łodzi ratunkowej.

W związku z tym zwracamy się prośbą do naszych Druhen i Druhów oraz do naszych sympatyków o zagłosowanie na nasz projekt.

W tym roku projekt został zgłoszony w:

                           ZADANIACH LOKALNYCH                                                        ŚRÓDMIEŚCIE I – pozycja nr 8

Prosimy również o zagłosowanie na pozycje nr 6 w zadaniach ogólnomiejskich – jest to projekt złożony przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

Głosowanie odbywa się do dnia 29 września 2017. Można głosować zarówno na papierze, wypełniając specjalna kartę do głosowania i wrzucając ją do urny w wyznaczonych miejscach, lub ONLINE. Jeżeli zechcą Państwo zagłosować na nasz projekt, a nie będą wiedzieć jak to zrobić prosimy o kontakt – z chęcią pomożemy.

Z góry dziękujemy

Zarząd OSP w Kaliszu

 

BUDŻET OBYWATELSKI Kalisz

 

BO 2017 BO 2017Możliwość komentowania została wyłączona.