Ćwiczenia z PSP – Kalisz – NESTLE – 5.09.2017

Ćwiczenia z PSP 5.09.17W dniu 5 września na terenie Zakładu Produkcyjnego NESTLE w Kaliszu, przeprowadzone zostały ćwiczenia. W ćwiczeniach udział wzięły jednostki PSP – JRG1 i JRG2 oraz jednostki OSP z terenu Miasta Kalisza. Nasza jednostka, wraz z OSP Sulisławice i OSP Piwonice odpowiedzialna była za zbudowanie punktu czerpania wody i zapewnienie ciągłości dostaw wody do jednostek będący na pierwszej linii. Stanowisko poboru wody zlokalizowane było w pobliskiej miejscowości Szałe, na rzeczce Pokrzywnicy tuż za wylotem wody z syfonu spustowego Zalewu Szałe. Do działań użyta została pompa pływająca NIAGARA, która jest na wyposażeniu naszej jednostki. Za pomocą pompy napełnialiśmy basen z którego następnie pobierana była woda do dalszych działań.

W ćwiczeniach udział wzięli: Bogumił Dopierała, Wojciech Chojnacki, Jakub Goździewicz, Michał Kaftanowicz, Adam Linkowski, Katarzyna Zderkowska.

 

Ćwiczenia z PSP 5.09.17 Ćwiczenia z PSP 5.09.17 Ćwiczenia z PSP 5.09.17 Ćwiczenia z PSP 5.09.17 Ćwiczenia z PSP 5.09.17Możliwość komentowania została wyłączona.