Przekazanie samochodu – 2.10.2017

Przekazanie samochodu 2017W poniedziałek 2 października, w Urzędzie Miasta Kalisza nastąpiło uroczyste przekazanie nowego samochodu dla naszej jednostki.

Jest to samochód typu BUS – 9-cio osobowy, który naszym druhom służył będzie podczas akcji, jak również podczas wyjazdów szkoleniowych.

Pojazd został zakupiony w ramach Budżetu Obywatelskiego. Na zadanie głosowała rekordowa liczba kaliszan – 3763.

W przekazaniu samochodu uczestniczyli: Prezydent Miasta Grzegorz Sapiński, który osobiście przekazał kluczyki do nowego samochodu Prezesowi naszej jednostki Grzegorzowi Kuświkowi. W uroczystości uczestniczyli również Bogumił Dopierała – naczelnik OSP, Aleksander Quoos – naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych UM w Kaliszu, Piotr Cieślak – kierownik Biura Budżetu Obywatelskiego i Inicjatywy Lokalnej UM w Kaliszu oraz licznie przybyli członkowie naszej jednostki.

Przekazanie samochodu 2017 Przekazanie samochodu 2017 Przekazanie samochodu 2017Możliwość komentowania została wyłączona.