Oświadczenie

W związku z pytaniami kierowanymi do nas, uprzejmie informujemy, że zarówno Ochotnicza Straż Pożarna w Kaliszu, jak i działający przy niej Klub Płetwonurków Ligii Obrony Kraju Bursztyn Kalisz, nie mają nic wspólnego z reklamującą się fundacją, ani stypendium nazwanym imieniem naszego wieloletniego naczelnika i instruktora.

Inicjatywa, o którą nas pytacie jest całkowicie prywatna, prowadzona w konkurencyjnej wobec nas federacji płetwonurkowej, nie znamy zasad funkcjonowania fundacji ani stypendium i nie możemy ich legitymować.

Nasza jednostka prowadzi systematyczne szkolenie pływackie, ratownicze i płetwonurkowe czyniąc to na zasadach społecznych, a nie komercyjnych. Pełnimy  służbę podczas zabezpieczeń wodnych i lądowych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską, prowadzącą szkolenia i nurkowania w systemie i na zasadach LOK CMAS, kontynuując misję ś.p. dh Bogumiła Dopierały. Zapraszamy do współpracy!

Gratulując członkom fundacji pomysłu na swoją nową działalność, prosimy o nie utożsamianie jej z nami.

Zarząd OSP KALISZ.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *