Tactical Prison Rescue 2022

Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości w dniach 23-27 maja 2022 r. organizuje VII Międzynarodowe Manewry Ratowniczo Taktyczne dla grup specjalnych w ramach projektu „Tactical Prison Rescue 2022”. Zabezpieczaliśmy wodno, lądowo i ratowniczo ich przebieg.

Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości w dniach 23-27 maja 2022 r. organizuje VII Międzynarodowe Manewry Ratowniczo Taktyczne dla grup specjalnych w ramach projektu „Tactical Prison Rescue 2022”.

Uczestnikami manewrów byli funkcjonariusze wchodzący w skład etatowej Grupy Interwencyjnej, reprezentujące Okręgowe Inspektoraty Służby Więziennej oraz zespoły zaproszone z innych formacji mundurowych tj. Samodzielne Pododdziały Antyterrorystyczne Policji, Zespoły Interwencji Specjalnych Straży Granicznej, Centralne Biuro Antykorupcyjne, Centralne Biura Śledcze Policji, Akademia Wojsk Lądowych, Służba Ochrony Państwa, Bataliony Powietrznodesantowe, Odział Specjalny Żandarmerii Wojskowej, Jednostka Wojskowa AGAT i jednostki zaproszone z zagranicy.

Więcej na: Tactical Prison Rescue 2022 – Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości (swws.edu.pl)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *