Wesprzyj nas

Przekaż 1% swojego podatku – zostań dobroczyńcą najstarszej w Polsce Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaliszu
 

Nic nie stracisz, bo podatek i tak zapłacisz !

 

Jeżeli już tak musi być, a możesz 1% swojego podatku przekazać na wybrany przez Ciebie cel, to przekaż tym, którzy od wielu lat ratują innych.
 
Ciebie to nie kosztuje, a Ty i wszyscy Kaliszanie zyskają bardzo wiele ­– pomoc w chwili zagrożenia swojego życia, zdrowia lub mienia !
 

Aby skutecznie nieść pomoc strażacy – nurkowie muszą posiadać specjalistyczny sprzęt i wyposażenie oraz systematycznie się szkolić. Na ten cel przeznaczymy pieniądze, które nam przekażesz.

 

Wystarczy, gdy wypełniając roczne zeznanie podatkowe:
  • wpiszesz nazwę Ochotnicza Straż Pożarna w Kaliszu i numer KRS 0000042665naszej Straży oraz wyliczoną zgodnie z instrukcją kwotę 1% podatku w części: WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1 % PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP),
  • dodatkowo możesz wyrazić zgodę na przekazanie nam swojego imienia, nazwiska i adresu oraz przekazanej kwoty zaznaczając „X” w pozycji: „wyrażam zgodę”, w części: „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE.”

 

Numer rachunku bankowego:

BNP Paribas Bank Polska S.A. : 24 1750 0012 0000 0000 3865 1455

W imieniu Ochotniczej Straży Pożarnej w Kaliszu serdecznie proszę o Twoją pomoc w szczytnej działalności służenia ludności w najtrudniejszych momentach życia.
Prezes OSP w Kaliszu
      Maciej Janiak